Overall
Home
Away
PFL, Center
Beker van Rusland
#
Team
MP
W
D
L
G
GD
P
Group 3A
1
Rodina Moscow
20
16
3
1
58:16
42
51
2
FC Saransk
20
14
2
4
44:20
24
44
3
FC Strogino Moscow
20
13
2
5
40:27
13
41
4
Peresvet Podolsk
20
9
4
7
36:27
9
31
5
SKA-Khabarovsk-M
20
8
5
7
29:23
6
29
6
FC Khimki-M
20
7
5
8
31:23
8
26
7
Saturn Ramenskoye
20
7
3
10
31:32
-1
24
8
FK Kolomna
20
6
2
12
32:57
-25
20
9
FC Znamya Noginsk
20
6
2
12
26:51
-25
20
10
FC Kvant Obninsk
20
4
5
11
22:37
-15
17
11
FC Metallurg Vidnoye
20
2
3
15
22:58
-36
9
Group 3B
1
FC Sokol Saratov
20
14
4
2
38:10
28
46
2
FC Dynamo Bryansk
20
11
8
1
37:11
26
41
3
FK Salyut Belgorod
20
12
3
5
32:20
12
39
4
Dynamo Vladivostok
20
10
9
1
38:14
24
39
5
FC Zvezda Ryazan
20
11
3
6
27:17
10
36
6
FC Avangard Kursk
20
7
5
8
27:27
0
26
7
Arsenal-2 Tula
20
7
3
10
26:31
-5
24
8
Zenit Penza
20
6
3
11
19:32
-13
21
9
Sakhalin Sakhalinsk
20
5
2
13
14:36
-22
17
10
FC Kaluga
20
2
5
13
10:27
-17
11
11
FC Fakel-M Voronezh
20
1
3
16
6:49
-43
6
Group 3A, Promotion Round
1
Rodina Moscow
22
15
4
3
44:19
25
49
2
FC Sokol Saratov
22
12
6
4
45:21
24
42
3
FK Salyut Belgorod
22
12
3
7
37:24
13
39
4
FC Dynamo Bryansk
22
10
9
3
36:19
17
39
5
FC Strogino Moscow
22
11
4
7
29:30
-1
37
6
Dynamo Vladivostok
22
5
13
4
24:29
-5
28
7
FC Saransk
22
7
6
9
24:33
-9
27
8
FC Avangard Kursk
22
7
6
9
25:33
-8
27
9
FC Khimki-M
22
5
7
10
27:27
0
22
10
FC Zvezda Ryazan
22
3
8
11
15:30
-15
17
11
SKA-Khabarovsk-M
22
3
8
11
15:26
-11
17
12
Peresvet Podolsk
22
2
6
14
23:53
-30
12
Group 3B, Relegation Round
1
Zenit Penza
18
11
3
4
30:15
15
36
2
Sakhalin Sakhalinsk
18
10
2
6
28:23
5
32
3
FC Kaluga
18
9
4
5
28:17
11
31
4
Arsenal-2 Tula
18
9
3
6
32:25
7
30
5
FC Znamya Noginsk
18
8
3
7
28:30
-2
27
6
FC Kvant Obninsk
18
7
6
5
22:18
4
27
7
Saturn Ramenskoye
18
8
1
9
33:28
5
25
8
FC Fakel-M Voronezh
18
6
0
12
18:28
-10
18
9
FC Metallurg Vidnoye
18
5
2
11
26:42
-16
17
10
FK Kolomna
18
5
0
13
26:45
-19
15
Group 3A
1
Rodina Moscow
10
10
0
0
35:6
29
30
3
FC Saransk
10
7
1
2
18:9
9
22
2
FC Strogino Moscow
10
7
2
1
23:9
14
23
5
Peresvet Podolsk
10
6
2
2
21:10
11
20
6
SKA-Khabarovsk-M
10
6
2
2
19:11
8
20
7
FC Khimki-M
10
4
2
4
15:12
3
14
4
Saturn Ramenskoye
10
6
2
2
20:10
10
20
8
FK Kolomna
10
4
1
5
22:24
-2
13
9
FC Znamya Noginsk
10
4
1
5
14:23
-9
13
10
FC Kvant Obninsk
10
3
3
4
14:15
-1
12
11
FC Metallurg Vidnoye
10
2
2
6
14:27
-13
8
Group 3B
1
FC Sokol Saratov
10
9
1
0
26:4
22
28
3
FC Dynamo Bryansk
10
6
4
0
17:3
14
22
2
FK Salyut Belgorod
10
8
0
2
15:8
7
24
4
Dynamo Vladivostok
10
5
5
0
16:4
12
20
5
FC Zvezda Ryazan
10
5
1
4
10:13
-3
16
6
FC Avangard Kursk
10
4
3
3
15:14
1
15
7
Arsenal-2 Tula
10
4
2
4
11:14
-3
14
8
Zenit Penza
10
4
2
4
12:15
-3
14
9
Sakhalin Sakhalinsk
10
3
1
6
9:16
-7
10
10
FC Kaluga
10
2
4
4
9:13
-4
10
11
FC Fakel-M Voronezh
10
1
1
8
2:28
-26
4
Group 3A, Promotion Round
1
Rodina Moscow
11
9
2
0
28:10
18
29
3
FC Sokol Saratov
11
7
2
2
26:11
15
23
2
FK Salyut Belgorod
11
9
0
2
23:6
17
27
5
FC Dynamo Bryansk
11
4
6
1
12:6
6
18
4
FC Strogino Moscow
11
6
3
2
17:15
2
21
8
Dynamo Vladivostok
11
2
8
1
10:10
0
14
10
FC Saransk
11
2
4
5
6:15
-9
10
6
FC Avangard Kursk
11
5
2
4
13:15
-2
17
7
FC Khimki-M
11
3
5
3
19:14
5
14
12
FC Zvezda Ryazan
11
2
2
7
3:16
-13
8
9
SKA-Khabarovsk-M
11
2
4
5
12:16
-4
10
11
Peresvet Podolsk
11
2
2
7
15:26
-11
8
Group 3B, Relegation Round
2
Zenit Penza
9
6
2
1
16:8
8
20
1
Sakhalin Sakhalinsk
9
7
1
1
18:8
10
22
4
FC Kaluga
9
5
3
1
17:6
11
18
7
Arsenal-2 Tula
9
5
2
2
15:7
8
17
3
FC Znamya Noginsk
9
6
1
2
19:9
10
19
5
FC Kvant Obninsk
9
5
3
1
13:8
5
18
6
Saturn Ramenskoye
9
6
0
3
23:12
11
18
9
FC Fakel-M Voronezh
9
4
0
5
10:11
-1
12
8
FC Metallurg Vidnoye
9
4
0
5
17:21
-4
12
10
FK Kolomna
9
3
0
6
16:17
-1
9
Group 3A
2
Rodina Moscow
10
6
3
1
23:10
13
21
1
FC Saransk
10
7
1
2
26:11
15
22
3
FC Strogino Moscow
10
6
0
4
17:18
-1
18
5
Peresvet Podolsk
10
3
2
5
15:17
-2
11
6
SKA-Khabarovsk-M
10
2
3
5
10:12
-2
9
4
FC Khimki-M
10
3
3
4
16:11
5
12
10
Saturn Ramenskoye
10
1
1
8
11:22
-11
4
7
FK Kolomna
10
2
1
7
10:33
-23
7
8
FC Znamya Noginsk
10
2
1
7
12:28
-16
7
9
FC Kvant Obninsk
10
1
2
7
8:22
-14
5
11
FC Metallurg Vidnoye
10
0
1
9
8:31
-23
1
Group 3B
4
FC Sokol Saratov
10
5
3
2
12:6
6
18
3
FC Dynamo Bryansk
10
5
4
1
20:8
12
19
5
FK Salyut Belgorod
10
4
3
3
17:12
5
15
2
Dynamo Vladivostok
10
5
4
1
22:10
12
19
1
FC Zvezda Ryazan
10
6
2
2
17:4
13
20
6
FC Avangard Kursk
10
3
2
5
12:13
-1
11
7
Arsenal-2 Tula
10
3
1
6
15:17
-2
10
8
Zenit Penza
10
2
1
7
7:17
-10
7
9
Sakhalin Sakhalinsk
10
2
1
7
5:20
-15
7
11
FC Kaluga
10
0
1
9
1:14
-13
1
10
FC Fakel-M Voronezh
10
0
2
8
4:21
-17
2
Group 3A, Promotion Round
2
Rodina Moscow
11
6
2
3
16:9
7
20
3
FC Sokol Saratov
11
5
4
2
19:10
9
19
7
FK Salyut Belgorod
11
3
3
5
14:18
-4
12
1
FC Dynamo Bryansk
11
6
3
2
24:13
11
21
5
FC Strogino Moscow
11
5
1
5
12:15
-3
16
6
Dynamo Vladivostok
11
3
5
3
14:19
-5
14
4
FC Saransk
11
5
2
4
18:18
0
17
8
FC Avangard Kursk
11
2
4
5
12:18
-6
10
10
FC Khimki-M
11
2
2
7
8:13
-5
8
9
FC Zvezda Ryazan
11
1
6
4
12:14
-2
9
11
SKA-Khabarovsk-M
11
1
4
6
3:10
-7
7
12
Peresvet Podolsk
11
0
4
7
8:27
-19
4
Group 3B, Relegation Round
1
Zenit Penza
9
5
1
3
14:7
7
16
4
Sakhalin Sakhalinsk
9
3
1
5
10:15
-5
10
2
FC Kaluga
9
4
1
4
11:11
0
13
3
Arsenal-2 Tula
9
4
1
4
17:18
-1
13
6
FC Znamya Noginsk
9
2
2
5
9:21
-12
8
5
FC Kvant Obninsk
9
2
3
4
9:10
-1
9
7
Saturn Ramenskoye
9
2
1
6
10:16
-6
7
8
FC Fakel-M Voronezh
9
2
0
7
8:17
-9
6
10
FC Metallurg Vidnoye
9
1
2
6
9:21
-12
5
9
FK Kolomna
9
2
0
7
10:28
-18
6