Loading...
U bevindt zich op de pagina FC Bitburg in Duitsland. Live Voetbal 24 biedt FC Bitburg, Duitsland, resultaten, programma's, livescore, statistieken, transfers, selectie, transfers, trofeeën, standen en teamdetails (stadion, manager, buitenspel, vorm.. .). FC Bitburg livescore-service in realtime bijgewerkt.
FC Bitburg
FC Bitburg
Club Vriendschap. Wedstr Teams
- Odin ´59
- FC Eindhoven
- Tampereen Ilves
- TPV
- Sparta
- FC Utrecht
- FSV Mainz
- TUS Marienborn
- RKC Waalwijk
- VV Katwijk
- CSD Municipal
- CD Aguila
- Roda JC
- Lierse Kempenzonen
- Kaizer Chiefs
- Werder Bremen
- Hannover 96
- NEC
- VfB Stuttgart
- FC Utrecht
- VfL Wolfsburg
- Vitesse
- Borussia Monchengladbach
- FC Den Bosch
- Borussia Mönchengladbach
- 1. FC Magdeburg
- 1. FC Nürnberg
- PEC Zwolle
- Holstein Kiel
- KV Mechelen
- NAC Breda
- St. Truidense VV
- Borussia Dortmund
- Fortuna Düsseldorf
- Nakhon Pathom United FC
- UITM FC Shah Alam
- Galatasaray SK
- Eskisehirspor
- Genclerbirligi SK
- MTK Budapest
- Bayer Leverkusen
- FC Twente
- FC Dordrecht
- TOP Oss
- FC Luzern
- FC Winterthur
- Trabzonspor
- ADO Den Haag
- SV Darmstadt 98
- SV Wehen Wiesbaden
- FC Viktoria Plzen
- TJ Jiskra Usti Nad Orlici
- Standard Luik
- 1. FC Köln
- FC Groningen
- AC Sparta Praag
- SK Dynamo Ceske Budejovice
- FC Spartak Trnava
- 1. SC Znojmo FK
- Erzgebirge
- Hallescher FC
- Carl Zeiss Jena
- FC Oberlausitz Neugersdorf
- FC Zurich
- FC Aarau
- Hertha BSC
- Arminia Bielefeld
- TSV 1860 München
- Josko Ried
- FC Chiasso
- FC Lugano
- FK Mlada Boleslav
- FK Viktoria Zizkov
- Zulte Waregem
- Shenzhen FC
- FC Ingolstadt
- SC Heerenveen
- Altinordu FK
- Konyaspor
- Antalyaspor
- SV Sandhausen
- KRC Genk
- Fortuna Sittard
- KAA Gent
- KV Waasland-Beveren
- FC Wurzburger Kickers
- KV Oostende
- FC Emmen
- CD Mictlan
- Deportivo Catocha
- Mezokovesd Zsory SE
- Vasas FC
- Karlsruher SC
- Sisaket FC
- Ubon United FC
- TSG Hoffenheim
- 1. FC Saarbrucken
- FC Hansa Rostock
- FK Partizani Tirana
- SpVgg Unterhaching
- SSV Ulm 1846
- FK Rostov
- KS Kukesi
- Cercle Brugge
- Basaksehir FK
- FC Basel 1893
- Schalke 04
- Fenerbahce
- AZ
- Horn
- SV Leobendorf
- Bursaspor
- Yeni Malatyaspor
- SC Preussen 06 Münster
- Paide Linnameeskond
- FC Flora Tallinn
- Livingston FC
- Feyenoord
- FC Vevey Sports 05
- Servette Geneva
- Millonarios
- Atlético Nacional
- Bohemians Praag 1905
- SC Freiburg
- Cegledi VSE
- Dabas FC
- Sparkasse Gleisdorf
- SK Austria Klagenfurt
- Lucan United FC
- Shamrock Rovers
- NK Lokomotiva Zagreb
- HNK Gorica
- Besiktas
- Greuther Furth
- VfB Germania Halberstadt
- Energie Cottbus
- HNK Rijeka
- FC Schalke 04 II
- FC St. Pauli II
- Hammer SpVg
- SC Wiedenbruck
- VfB Auerbach 1906
- FSV Zwickau
- VVV Venlo
- FC Viktoria Köln
- Pro Vercelli 1892
- AC Renate
- Wexford FC
- St Patrick's Athletic
- RB Leipzig
- FC Empoli
- Perugia Calcio Spa
- América de Cali
- Independiente Santa Fe
- Miami United FC
- Penarol Uru
- FC Wil 1900
- Grasshoppers Zurich
- Brøndby IF
- Ballerup Skovlunde Fodbold
- Rayong FC
- Khon Kaen FC
- FC Brandenburg 03
- FC Viktoria Berlin 1889
- TUS Haltern
- AC Goianiense GO
- Ceilandia Esporte Clube DF
- Heracles Almelo
- FK Rubin Kazan
- DIOSGYÖR DVTK
- RSC Anderlecht
- 1. FC Heidenheim
- Tampere United
- FC KTP Kotka
- SC Corinthians SP
- Santos FC SP
- FK Tambov
- FC Fakel Voronezh
- Krefelder FC Uerdingen 05
- Genoa CFC
- FC St. Gallen 1879
- Hamburger SV
- Fehervar FC Szekesfehervar
- 1. FC Kaiserslautern
- Mineros de Guayana
- Angostura FC
- NK Dinamo Zagreb
- Dynamo Dresden
- MFK Ruzomberok
- MSK Namestovo
- FK Zeleziarne Podbrezova
- MFK Tatran Liptovsky Mikulas
- FC Sion
- FK Hodonin
- Rapid Wien
- Ludogorets 1945 Razgrad
- FC Botosani
- Kapfenberger SV 1919
- Mattersburg
- Neuchatel Xamax FCS
- Real Murcia CF
- Hodmezovasarhelyi FC
- Tiszakecskei LC
- NS Mura
- ND Beltinci
- FCM Traiskirchen
- Trenkwalder Admira
- SV 19 Straelen
- ESC Rellinghausen 06
- SC Velbert
- Galway United FC
- Finn Harps
- RCD Mallorca
- Loko Vltavin
- Budaorsi SC
- Taksony SE
- MFK Karvina
- FK Fotbal Trinec
- FC Vysocina Jihlava
- FC Uta Arad
- Bekescsaba 1912 Elore
- MFK Zemplin Michalovce
- FK Slavoj Trebisov
- FK Spartak Moskou
- Lokomotiv Tashkent
- SFC Opava
- 1 SK Prostejov
- WKW ETO FC Gyor
- FK Teplice
- FC Mas Taborsko
- FK Senica
- MFk Dukla Banska Bystrica
- FSV Union Furstenwalde
- Berliner AK 07
- Renova Dzepciste
- Shkendija Tetovo
- Wisla Krakow SA
- Wisla Sandomierz
- Vejle BK
- AC Horsens
- FC Fredericia
- CSM Politehnica Iasi
- Korona Kielce SA
- MFK Skalica
- FC Vion Zlate Moravce - Vrable
- FK Dubnica Nad Vahom
- FK Litomericko
- FK Nizhny Novgorod
- Torpedo Armavir
- St. Pauli
- FK Austria Wenen
- 1. Wiener Neustadter SC
- FC Dinamo Bucuresti 1948
- FC CFR 1907 Cluj
- FC Vorskla Poltava
- VfL Bochum
- CSKA Sofia
- NK Maribor
- Szombathelyi Haladas FC
- SC Olhanense
- SK Slovan Bratislava
- SK Sigma Olomouc
- Triglav Kranj
- NK Dob
- SV Babelsberg
- FC International Leipzig
- VfB Oldenburg
- VfL Sportfreunde Lotte 1929
- FSV Optik Rathenow
- Brandenburger SC Sud 05
- Fürstenfeld
- Hartberg
- SC Fortuna Köln
- BONNER SC
- St Marys AFC
- Cork City FC
- Cerro Porteno
- Atletico Tucuman
- FC Viitorul Constanta
- Jaszberenyi FC
- Como 1907
- FC Ska-Khabarovsk
- FK Atyrau
- FC Roskilde
- FC Rapperswil-Jona
- FK Usti Nad Labem
- Real Balompedica Linense
- Puskas Akademia FC Felcsut
- FC Dac 1904 Dunajska Streda
- FK Slovan Galanta
- FKS Stal Mielec
- Cracovia Krakow
- Sarpsborg
- Valerenga IF
- FC Orenburg
- AFC Astra Giurgiu
- Wisla Plock
- Pogon Siedlce
- Odense Boldklub
- Eintracht Braunschweig
- FC RW Erfurt
- GKS Piast Gliwice
- GKS Jastrzebie Zdroj
- FC Liefering
- LASK
- FK Dinamo Moscow
- MKS Pogon Szczecin
- SKN St Pölten
- FC Blau-Weiß Linz
- FC Salzburg
- USK Anif
- SK Sturm Graz
- Vorwarts Steyr
- SK Rotor
- AS Trencin
- FC Petrzalka 1898
- Wolfsberger AC
- AC Oulu
- Rovaniemen Palloseura
- HNK Hajduk Split
- IK Frej
- Hammarby IF
- FC Fastav Zlin
- FC Nitra
- Rot Weiss Ahlen
- Chemnitzer FC
- FC Nordsjaelland
- AGF Aarhus
- Ludwigsfelder FC
- Randers FC
- SonderjyskE
- Tennis Borussia Berlin
- PFK Arsenal Tula
- Paksi FC
- Stuttgarter Kickers
- TSG Balingen 1848
- Offenbacher FC Kickers 1901
- Sportfreunde Siegen 1899
- Vasalunds IF
- AIK
- FAC Wien
- Alemannia Aachen
- VfR Wormatia 08 Worms
- SG Wattenscheid 09
- TSV Steinbach 1921
- SK Slavia Praag
- Qarabag FK
- Waterford FC
- F91 Dudelange
- Eintracht Trier
- Cobh Ramblers
- FC Dynamo Kiev
- IFK Göteborg
- Stabaek IF
- Newell's Old Boys
- Velez Sarsfield
- SK Austria Klagenfurt Amateure
- SV Ruden
- SK Hanacka Slavia Kromeriz
- FK Jablonec
- VfL Wolfsburg
- Hennef 05
- FC Sibir Novosibirsk
- FC Chernomorets Novorossiysk
- TSV Neuried
- TSV 1860 München
- Glasgow Rangers
- HJK Helsinki
- Lokomotiv 1926 Plovdiv
- Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
- 1. FSV Mainz 05 II
- VfB Ginsheim 1916
- SG Sonnenhof Grossaspach
- Elversberg
- Werder Bremen II
- VFB 03 Hilden
- VFR Krefeld-Fischeln
- VfB Homberg
- SC Westfalia 1904 Herne
- SV Horst Emscher 08
- SC Dusseldorf West
- TSV 05 Ronsdorf
- FC Kopenhagen
- Östersunds FK
- Henan Songshan Longmen
- CSKA Moskou
- FK Ventspils
- MSV Duisburg
- Belgrano de Cordoba
- CA Talleres de Cordoba
- Club Nacional de Football
- RFK Akhmat Grozny
- Budapest Honved FC
- Molde FK
- FK Krasnodar
- MKS Puszcza Niepolomice
- Lokomotiv Sofia
- FC Oborishte Panagyurishte
- FK Sutjeska Niksic
- FK Bokelj Kotor
- FK Dukla Praag
- 1 FK Pribram
- Borussia Dortmund II
- Vendsyssel FF
- Young Africans SC
- Kariobangi Sharks
- FC 08 Homburg-Saar
- FC Shakhtar Donetsk
- Young Violets FK Austria Wien
- Partizan Bardejov
- SK Odeva Lipany
- FC Lausanne-Sport
- SC Paderborn
- TJ Slovan Velvary
- FK Zenit Saint Petersburg
- Lokomotiv Moscow
- Hellas Kagran
- SV Stripfing
- FC Bayern München
- SV Wacker Burghausen
- Drogheda United
- Derry City
- Jagiellonia Bialystok
- PTT Rayong FC
- Johor Darul Ta'zim FC
- FC Slavoj Vysehrad
- Quang Nam FC
- K. Khanh Hoa
- Nakhon Ratchasima FC
- Chiangrai United FC
- OKS Odra Opole
- GKS Tychy 71
- Neman Grodno
- FC Ruh Brest
- FK Ufa
- Vac FC
- WKS Slask Wroclaw
- BSC Young Boys
- FC Schaffhausen
- Fotbal Club FCSB
- FK Jiskra Mseno
- FK Varnsdorf
- MFK Vyskov
- Hulin
- VFC Plauen
- Lokomotive Leipzig
- SC Wiener Viktoria
- L A Riverside
- Yverdon-Sport FC
- FC-Astoria Walldorf
- Arminia Ludwigshafen
- Charlottenburger FC Herthz 06
- Luner SV
- Ratingen SV Germania 04/19
- Wuppertaler SV
- WAF Vorwarts Brigittenau
- FK Yenisey Krasnoyarsk
- FC Strogino Moscow
- Xerez CD
- Chernomorets Balchik
- Dinamo Batumi
- Merani Martvili
- Ujpest FC
- WSG Tirol
- FK Suduva Marijampole
- Wigry Suwalki
- Onisilos Sotira
- FC Bitburg
- 1. FC Köln II
- 1. FC Monheim
- Gzira United FC
- Independiente Rivadavia de Mendoza
- AC Barnechea
- GKS Katowice
- Luch Minsk
- SK Brann
- Nest-Sotra
- Lyngby BK
- Malmo FF
- FC Desna Chernihiv
- Aalborg BK
- Narva JK Trans
- FK Jelgava
- Ham-Kam
- Strommen IF
- Austria Lustenau
- GIF Sundsvall
- FC Chertanovo Moscow
- Locomotiv Moscow
- NK Istra 1961
- NK Domzale
- Shakhter Soligorsk
- KS Lechia Gdansk
- Örebro SK
- IK Sirius
- ASK Erbeichsdorf
- KFUM Oslo
- Skeid Fotball
- SK Rapid
- Baerum
- Lyn 1896 FK
- University College Dublin
- Shelbourne FC
- Bray Wanderers
- Hvidovre IF
- AB Gladsaxe
- LKS Lodz PSS
- GKS Belchatow
- TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
- MFK Chrudim
- FA Povltavska
- Putnok VSE
- Tiszaujvjaros
- Bryne FK
- Brodd
- BK Frem
- GAIS
- Halmstads BK
- Sollentuna Utd FF
- ZFC Meuselwitz
- BSG Chemie Leipzig
- FK Jerv
- Vindbjart FK
- BK Fremad Amager
- HB Koege
- BSG Wismut Gera
- Rozwoj Katowice
- TuS Dassendorf 1948
- LKP Motor Lublin
- CWKS Resovia
- Mjallby AIF
- Landskrona BoIS
- Norrby IF
- Utsiktens BK
- Degerfors IF
- BK Forward
- BK Hacken
- ESV Parndorf
- Wiener Sport-Club
- AFC Eskilstuna
- Syrianska FC
- Ringkobing IF
- ASK Voitsberg
- Grazer AK
- FC Augsburg II
- Mjondalen IF
- Fredrikstad FK
- SV Lafnitz
- Sogndal IL
- Floro SK
- Union Berlin
- Varbergs BoIS
- Falkenbergs FF
- Zira FK
- Sligo Rovers
- NY Red Bulls
- IF Elfsborg
- Odds BK
- Houston Dynamo
- Rio Grande Valley FC
- FC Mordovia Saransk
- FC Volga Ulyanovsk
- HNK Hajduk II
- Junak Sinj
- NK Rudes
- Aluminij Kidricevo
- Nykoebing FC
- HIK Hellerup
- TSV Havelse
- VfV Hildesheim
- Bangkok United
- Hokkaido Consadole Sapporo
- FC Astana
- PFC Kuban Krasnodar
- FC Torpedo Moskou
- FK Khimki
- SKF Sered
- 1. FC Slovacko
- SFC Etar Veliko Tarnovo
- VfB Eichstatt
- SV Seligenporten
- Los Angeles FC
- Toronto FC
- FC Shinnik Yaroslavl
- FC Dunav 2010
- Pachtakor Tasjkent
- FK Partizan
- FC Slovan Liberec
- Hobro IK
- FC Anzhi Makhachkala
- Biolog Novokubansk
- FC Mariupol
- Ranheim IL
- Brentford FC U23
- FK Red Star Belgrado
- Wacker 90 Nordhausen
- Columbus Crew
- Vissel Kobe
- Torpedo Belaz Zhodino
- BFC Daugavpils
- Isloch
- Ubon Kruanapat FC
- IF Brommapojkarna
- MFK Vitkovice
- FK Aquacity Poprad
- Ullensaker/Kisa
- Dundalk
- NK Rudar Velenje
- HNK Sibenik
- NK Zagora
- FC Hradec Kralove
- Beijing Renhe
- SV Pachern
- Tus Heiligenkreuz
- SC Mannsworth
- SC Retz
- SV Burgaltendorf
- RW Essen
- Rochling Volklingen
- Deutschlandsberger SC
- VfR Garching
- FC Moosinning
- FC Linkoping City
- IFK Norrkoping FK
- III Keruleti Tve
- FC Gorodeya
- Levski Sofia
- ANG Thong FC
- Buriram United FC
- KKS 1925 Kalisz
- Ararat Yerevan FC
- FC Midtjylland
- MFK Frydek-Mistek
- FK Trayal Krusevac
- Temnic 1924
- SC Dnipro-1
- MFC Kremin Kreminchuh
- SCR Altach
- NK Koper
- FK Krupa
- FK Rad
- Atlético Madrid
- Chicago Fire
- Csepel FC
- Kecskemeti TE
- MFK Havirov
- Philadelphia Union
- FC Cincinnati
- CF Montreal
- New England Revolution
- Shanghai Shenhua
- FC Oleksandriya
- Hirnyk Kriviy Rih
- FK TSC Backa Topola
- RAUFOSS
- KKS Lech Poznan
- FK Mladost Lucani
- Gornik Leczna
- Chelmianka Chelm
- Kristiansund BK
- Djurgårdens IF
- FC Banik Ostrava
- FK Haugesund
- Vasteras SK
- CDA Santo Domingo
- Barcelona Guayaquil
- FK Borac Banja Luka
- Saturn Ramenskoye
- FK Rosich
- FC Zhetysu
- FC Vitosha Bistrica
- Hodd
- FC Minsk
- Torpedo Minsk
- KS Sleza Wroclaw
- FC Viktoria Otrokovice
- 1 FC Viktorie Prerov
- FC Vlasim
- SK Benesov
- Naestved BK
- FC Zbrojovka Brno
- Olimpia Grudziadz
- Bytovia Bytow
- KS Widzew Lodz
- Ruch Chorzow SA
- Podhale Nowy Targ
- Rks Garbarnia Krakow
- Elche CF
- Askania Bernburg
- Orgryte IS
- JK Tallinna Kalev
- Maardu Linnameeskond
- Bruk-Bet Termalica Nieciecza
- Siarka Tarnobrzeg
- SV Lichtenberg 47
- MSK Zilina
- SPVG Frechen 20
- Colorado Rapids
- DC United
- Philadelphia Union II
- 1 HFK Olomouc
- New York City FC
- Zaglebie Sosnowiec SA
- Botev Plovdiv
- FC Wit Georgia
- FC Gagra
- Silkeborg IF
- FK Radnicki Nis
- CS Gloria Lunca-Teuz Cermei
- Ararat Moscow
- FC Zorkiy Krasnogorsk
- Ayutthaya United FC
- Botev Vratsa
- Liteks Lovetch
- FK Sloboda Tuzla
- NK Slaven Zivinice
- FK Rabotnicki Skopje
- FSV Luckenwalde
- TUS Bad Gleichenberg
- ASKO Kottmannsdorf
- SV Eutin 08
- TUS Hartenholm
- Athlone Town
- Longford Town
- NK Celje
- CF Fuenlabrada
- CS Mioveni
- AFC Chindia Targoviste
- ACS Champions FC Arges
- FC Academica Clinceni
- KS Row 1964 Rybnik
- FC Lokomotivi Tbilisi
- FC Dila Gori
- KS Warta Poznan
- FK Radnicki 1923
- FK Sloga Pozega
- FK Zvijezda 09
- FK Arsenal Tivat
- Cherno More Varna
- FK Banik Sokolov
- FK Kozuf Gevgelija
- FK Kit-Go Pehcevo
- Tabor Sezana
- NK Brda
- NK Kustosija
- Nk Maksimir Zagreb
- PFK Krylia Sovetov Samara
- BATE Borisov
- FK Vojvodina
- FKS Stal Krasnik
- PKS Olimpia Elblag
- Gedania Gdansk
- Nashville SC
- HK CNY Selection Team
- Auckland City
- FK Sochi
- Wacker Innsbruck
- BSC Young Boys U21
- CS Crisul Chisineu Cris
- NK Olimpija Ljubljana
- FC Ingulets Petrove
- KS Mieszko Gniezno
- Shonan Bellmare
- Jumilla CF
- FC Helsingoer
- Viking FK
- SV Heimstetten
- Krasnyy-Sgafkst Smolensk
- FK Znamya Truda
- Arendal FK
- Stromsgodset
- Polonia Sroda Wielkopolska
- Riga FC
- Sandefjord Fotball
- Kalmar FF
- FC Tyumen
- SC Neusiedl am See 1919
- Sandnes Ulf
- First Vienna
- Bohemians Dublin
- Carlos Mannucci
- Deportes La Serena
- Real Salt Lake
- Iwaki FC
- V-Varen Nagasaki
- Vancouver Whitecaps FC
- Belshina
- FC Rohrendorf
- SK Eggenburg
- Metaloglobus Boekarest
- Skive IK
- Jammerbugt FC
- FK Kozlovice
- PFC Slavia Sofia
- Dobrudzha Dobrich
- KS Wisla Pulawy
- Avia Swidnik
- SKU Amstetten
- Gryf Wejherowo
- MKS Kluczbork
- RKS Grodziec
- SV Frauental
- SV Strass
- Assyriska FF
- Taby FK
- IFK Varnamo
- NK Medimurje Cakovec
- NK Zelina
- FC Spartak Vladikavkaz
- Nesebar
- Sandvikens IF
- NK Drava Ptuj
- SC Verl
- SC Red Star Penzing
- Sturm Graz
- Schwechat
- Tartu JK Tammeka
- Simmeringer SC
- Gerasd. Stammersd.
- Lillestrom SK
- USV Fliesen Klampfer Gabersdorf
- Suwon Bluewings FC
- SV Wimpassing
- HKS Ruch Zdzieszowice
- Ruch Radzionkow
- FC Dallas
- CD Universidad Cesar Vallejo
- Universitario de Deportes
- Lori FC
- Gandzasar Kapan FC
- SV Deutschfeistritz
- SC Pernegg
- FK Zeljeznicar Sarajevo
- Zirka Kropyvnytskyi
- SE Freising
- FC Pipinsried
- FC Karpaty Lviv
- Dinamo Minsk
- CSKA 1948
- FC Olimpik Donetsk
- RW Oberhausen
- FC Genc Kalemler
- FK Metalac GM
- FC Kaluga
- FC Luch Vladivostok
- FK Sarajevo
- FC Dinamo Tbilisi
- Jeonnam Dragons
- FK Spartaks Jurmala
- FK Dolgoprudny
- FC Volgar Astrakhan
- HSK Zrinjski Mostar
- Khimik-Avgust Vurnary
- FC Orenburg-2
- Slavia Mozyr
- Ripensia Timisoara
- Digenis Oroklinis
- FK Palanga
- FK Pelister Bitola
- FC Kamaz Naberezhnye Chelny
- Shakhtar Karagandy
- Skra Czestochowa
- SK Lisen
- SKA Rostov-on-Don
- FC Chernomorets-D Novorossiysk
- FK Angusht Nazran
- Sioni Bolnisi
- FC Kairat Almaty
- Eintracht Wels
- Union TTI St. Florian
- Bodo/Glimt
- FK Riteriai
- UD Almeria
- Chikhura Sachkhere
- FC Saburtalo Tbilisi
- FC Ingolstadt 04
- Legia Warschau II
- AFC Nove Mesto nad Vahom
- PSC Pezinok
- FC Petrolul Ploiesti
- FC Buzau
- CSM Resita
- FK Novy Jicin
- FK Pardubice
- FK Dobrovice
- Qviding FIF
- Ljungskille SK
- Lokomotiva Zvolen
- MRKS Czechowice-Dziedzice
- GKS Pniwek Pawlowice
- FC Pisek
- KS Polonia Bytom SA
- Unia Turza Slaska
- Chainat FC
- FC Sukhothai
- KS Stal Brzeg
- Newcastle United FC
- Chrobry Glogow
- FC Sokol Saratov
- Lucko
- FC Progres Niederkorn
- Helsingborgs IF
- Trelleborgs FF
- Hamburger SV
- Viborg FF
- Rosenborg BK
- Minnesota United FC
- Las Vegas Lights
- Orlando City SC
- Kashiwa Reysol
- JEF United Ichihara Chiba
- Tromsdalen UIL
- Alta IF
- Bravo Ljubljana
- Gefle IF
- Akropolis IF
- TSV 1865 Dachau
- FC Irtysh Pavlodar
- FC Ordabasy
- Tobol Kostanay
- Nomme Kalju FC
- FC Cartagena
- Tvaakers IF
- Tampa Bay Rowdies
- Seattle Sounders
- FC Taraz
- FC Spartak Nalchik
- Aalesunds FK
- Elverum
- FC Baltika Kaliningrad
- Neftek. Nizhnekamsk
- FK Inter Bratislava
- 1. FC Tatran Presov
- ZKS Stal Rzeszow
- KS Gornik Polkowice
- Tromso IL
- FC Sheriff Tiraspol
- KR Reykjavik
- LA Galaxy
- Rotor M Volgograd
- Kuopion Palloseura
- Kongsvinger IL Fotball
- Hirnyk-Sport Horishni Plavni
- SV Wildon
- VST Voelkermarkt
- Lindome GIF
- FC Vitebsk
- FC Lida
- FC Druzhba Maykop
- Torns IF
- IF Lodde
- Kremser SC
- SC Kalsdorf
- FC Kazanka Moscow
- FC Kyzylzhar SK
- IK Start
- FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
- Notodden FK
- Levanger FK
- Stjordals-Blink
- Nardo FK
- Byaasen
- Luki-Energiya V.luki
- Turun Palloseura
- Zenit Izhevsk
- Hoenefoss BK
- FC Irtysh Omsk
- FC Dynamo Bryansk
- Egersunds IK
- Angelholms FF
- FK Senja
- FC Trollhattan
- Osters IF
- Oskarshamns AIK
- Energetik BGU Minsk
- FC Gomel
- Eskilsminne IF
- FC Sumy
- IS Halmia
- IFK Uddevalla
- Gyirmot FC Gyor
- HIFK
- SV Viktoria Aschaffenburg
- Sevilla FC
- Chojnice
- FC Zvezda Ryazan
- FC Murom
- FK Zemun
- Balmazujvaros Sport KFT
- FC Minaj
- FF Jaro
- KPV Kokkola
- KF Tirana
- KS Dinamo Tirana
- San Jose Earthquakes
- CF Monterrey
- CF America
- Atlas FC
- Seinajoen JK
- Dalkurd FF
- FCI Levadia Tallinn
- FK Metta / Lu
- FC Zenit Irkutsk
- FC Kuban Holding Pavlovskaya
- FC Torpedo 2008 Kutaisi
- Al-Nasr Dubai CSC
- Arsenal FC
- FC Metallurg Staryi Oskol
- FK Salyut Belgorod
- FC Zenit-2 St Petersburg
- Denizlispor
- Goztepe Izmir
- FK Kolomna
- IFK Hässleholm
- Sakhalin Sakhalinsk
- Sporting Lokeren
- KMSK Deinze
- Spvg. Solingen-Wald
- Chelsea FC
- Beitar Jerusalem FC
- Atlético Madrid
- Guangzhou City
- Betis Sevilla
- Simba FC
- New York Cosmos
- Eintracht Frankfurt
- Forward Madison FC
- Bayern München
- Staal Jorpeland
- Lokomotiv Gomel
- Germania Windeck
- KFC Komarno
- Barry Town United FC
- Panjab FA
- SV Wanheim
- Lugauer SC
- NK Dravograd
- SV Rodenbach
- FC Strumska Slava
- TSV Grossbardorf
- 1. FC Schweinfurt 05
- The New Saints FC
- FC Znamya Noginsk
- Turkgucu Munich
- SV Pullach
- OFK Gradina Srebrenik
- FK Tuzla City
- Blau-Weiss Albernau
- SV Calberlah
- VfL Pirna-Copitz
- NK Sampion Celje
- FC Torpedo Vladimir
- FK Neftchi Baku
- FC Avangard Kursk
- Chayka Peschanokopskoye
- Naesby BK
- LDU Quito
- SD Aucas
- FC Tekstilshchik Ivanovo
- FK Akron Tolyatti
- FC Breitenrain
- FC Spartak-2 Moscow
- ESV Murzzuschlag
- FC Tulln
- Thorup Klim Boldklub
- Aabyhoj IF
- NK Solin
- SC Syrau
- Lsg Elmenhorst
- TSG Bad Harzburg
- SPVGG Quierschied
- VfL Rossbach
- SV Miesbach
- SV Sonsbeck
- KRC Gent
- FC Tom Tomsk
- Botev Galabovo
- KS Gornik Zabrze
- FC STK 1914 Samorin
- MKS Arka Gdynia
- Elana Torun
- RKS Rakow Czestochowa
- ZKS Stal Stalowa Wola
- FC Union Frankfurt/Oder
- FV Eschweiler
- Bayer 04 Leverkusen
- Esbjerg FB
- Albertslund IF
- TSV Geyer
- TSV 1860 Rosenheim
- Ballymena United
- KVV Zelzate
- SV Wietmarschen
- SV Meppen 1912
- FC Giessen 1927 Teutonia 1900 VfB
- FSV Pfaffenhofen
- Bsg Chemie Triptis
- TSV Grunwald
- FC Ismaning
- FC Thüringen Weida
- Eckernforder SV
- SC Kriens
- Connah`s Quay Nomads FC
- Cliftonville FC
- FSV Frankfurt 1899
- HSG Union Hohenweiden
- Mellendorfer TV
- FSV Gross-Zimmern
- FC Speicher
- FC Grun Weiss Piesteritz
- SV Schalding-Heining
- Loughgall FC
- Crusaders FC
- SV Hellern
- VfL 1899 Osnabrück
- FC Mengen
- VfB 09 Possneck
- CS Universitatea Craiova 1948
- FC Thun
- Sheffield FC
- FC Lichtenfels
- KFC VW Hamme
- SC Eendracht Aalst
- SV Sieghartskirchen
- KFC Brasschaat
- Antwerp FC
- OSC Osnabrück
- SpVgg Plattling
- 1. FC Rodewisch
- SV Rothenstein
- VfB Bottrop 1900
- 1. FC Zwk Nebra
- TSV Bemerode
- Ft Rosenheim
- Apollon Limassol
- FC Maritsa Plovdiv
- AC Sementina
- FC Preussen Espelkamp
- Sport Boys Association
- Sport Boys Warnes
- CS Coltea 1920
- FC Urartu Yerevan
- AEK Larnaca
- KGHM Zaglebie Lubin
- FSV Brieske Senftenberg
- NK Krsko
- ASV Dachau
- ACS SR Municipal Brasov
- Mvc’19
- Strathspey Thistle
- Elgin City FC
- East Fife FC
- Albion Rovers FC
- ASPN Miedz Legnica
- FC Vaduz
- Hapoel Beer Sheva FC
- NK Osijek
- FK Rostov
- DJK Ammerthal
- Debreceni VSC
- FC Pyunik
- FK Javor Ivanjica
- FK Spartak Subotica
- FC Oleksandriya
- Nd Dravinja
- SV Falkensee
- Bischofswerdaer FV 1908
- RCS Brainois
- SKV Rot-Weiss Darmstadt
- RKS Radomiak Radom
- FV Linkenheim
- VfB Gunnigfeld
- KSV Oudenaarde
- Royal Excel Mouscron
- RWD Molenbeek 47
- Meiendorfer SV
- FC Unterfohring 1927
- FC Deisenhofen
- TSV 1880 Wasserburg
- KFC Eppegem
- Motherwell FC
- FK Csikszereda Miercurea Ciuc
- Legia Warschau
- Ferencvarosi TC
- SV Lippramsdorf
- SpVgg Bayern Hof
- K Kontich FC
- K Beerschot VA
- SV Romonta 90 Stedten
- Niendorfer TSV 1919
- FK 03 Pirmasens
- SV Waldhof Mannheim 07
- Stomil Olsztyn
- 1. FC Kleve
- Zug 94
- FC Lachen/Altendorf
- Spouwen-Mopertingen
- NK Siroki Brijeg
- FK Velez Mostar
- Annan Athletic FC
- Stranraer FC
- Gala Fairydean Rovers FC
- Edinburgh City FC
- Orange County SC
- Club Tijuana de Caliente
- MFC Zhytomir
- FK Septemvri Sofia
- Kaposvari Rakoczi FC
- NK Slaven Belupo
- FC Schonberg 95
- Olympiakos Piraeus
- SV Kirchanschoring
- FC Wunstorf
- Lsv 49 Oettersdorf
- FC Bayern Alzenau 1920
- VfL Oythe
- SpVgg Sterkrade-Nord
- TV Wackersdorf
- SSV Jahn Regensburg
- FSV Jaegersburg
- VV Sellingen
- Asc Gw Wielen
- VV Nieuw Buinen
- SV Bad Erlach
- Union Sandersdorf
- Sporting West Harelbeke
- KV Kortrijk
- KFC Merelbeke
- Jersey FA
- Exeter City
- Independiente Medellín
- CF Pachuca
- CA River Plate
- Guadalajara Chivas
- Nyiregyhaza Spartacus FC
- Monori SE
- FK Bezanija
- FK Sindelic Beograd
- MSK ZIlina B
- FK Kosice
- ASV Neumarkt
- FC Zurich
- FC Tuggen
- FK Veles Moscow
- Khimik-Arsenal Tula
- Ajax
- MKS Znicz Pruszkow
- Lyne FC
- Ascot United
- VSG Altglienicke
- TSG Neustrelitz
- Brechin City FC
- FC Dundee
- FC Bad Ragaz
- Dvc Appingedam
- SV Atlas Delmenhorst
- Hannover 96 II
- RW Maaslingen
- Clachnacuddin FC
- Inverness Caledonian Thistle FC
- Linfield FC
- SG Einhausen
- SV Honselersdijk
- TSV Buchholz 08
- Blekitni Stargard
- Forfar Athletic FC
- Dunfermline Athletic FC
- FC Altenbochum
- Aberdeen FC
- Ijvv de Zwervers
- Excelsior Rotterdam
- FV Blau-Weiß Röhrsdorf
- FSV Mellenbach-Sitzenorf
- SV 1919 Munster
- FC Kvant Obninsk
- Linlithgow Rose FC
- Clyde FC
- Arbroath FC
- Heart of Midlothian FC
- Alfreton Town FC
- Nottingham Forest
- SDC Putten
- Olympia Laxten
- Raith Rovers FC
- Stirling Albion FC
- Dundee United
- Rkdsv
- Willem II
- Tj Sokol Ujezdec - Tesov
- FC Echallens Region
- FC Stade Ls Ouchy
- FC Dalfsen
- Celtic Glasgow
- SpVgg Bayreuth
- Oud-Heverlee Leuven
- Union Gurten
- Clermont Foot
- US Orleans 45
- Torhout 1992 KM
- Club Brugge
- VfB Fichte Bielefeld
- Shh Herten
- VV Buitenpost
- VfL Primstal
- TSV Abensberg
- FC Eintracht Rheine
- SF Doenberg
- TSG Ehingen
- Sokol Adamow
- TUS Geretsried
- SC Durbachtal
- SV Gutenstetten
- Bahlinger SC
- Liga Deportiva Alajuelense
- FC Zorya Lugansk
- FK Vozdovac
- FC Krasnodar-2
- Volyn Lutsk
- Veres Rivne
- BFC Dynamo
- FC Hertha 03 Z.
- Scheveningen
- Atherton Collieries AFC
- Salford City FC
- FK Radnik Surdulica
- Zvezda Perm
- FC Sochi
- Concordia Wiemelhausen
- Guingamp
- Le Havre AC
- Maccabi Haifa FC
- Atromitos Athinon
- Overasseltse Boys
- SV de Griffioen
- VV Hattem
- VV Hillegersberg
- SV Voorwaarts Twello
- Go Ahead Eagles
- FC Juniors OO
- ASV Geel
- Lommel SK
- Billingham Town FC
- Hartlepool United FC
- Gretna 2008
- Broomhill FC
- Berwick Rangers
- Coldstream FC
- Brimscombe & Thrupp FC
- Swindon Town
- Airdrieonians FC
- Dumbarton FC
- East Kilbride FC
- Stenhousemuir FC
- Alloa Athletic FC
- Cheadle Town
- Curzon Ashton FC
- 1 FC Nuremberg II
- SV Rodinghausen
- Legion-Dynamo
- Dinamo Stavropol
- MKS Sandecja Nowy Sacz
- Chateauroux
- Rodez Aveyron
- FC Krasnodar
- Red Bull Bragantino SP
- BSV SW Rehden
- SV Eintracht Grumme
- VfB Salzkotten
- TSG Schnaitheim
- Bruck/Leitha
- SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
- ASV Zirndorf
- Bregel Sport
- Concordia Emsbüren
- PSV Eindhoven
- FCV Dender EH
- BSV Eintracht Mahlsdorf
- PAOK Thessaloniki
- Kilmarnock FC
- Aris Thessaloniki
- RC Strasbourg Alsace
- FC Kray
- TSV Buchbach
- KSK Heist
- UR La Louvière Centre
- Royal Charleroi
- FC Glentoran
- St Johnstone FC
- Hibernian FC
- Stalybridge Celtic
- Barnsley FC
- Stockton Town
- Spennymoor Town
- Peterhead FC
- Avro FC
- Guarani FC SP
- SE Palmeiras SP
- Boca Juniors
- FC Karpaty Lviv
- PFC Nyva Ternopil
- FC Chelyabinsk
- TSV Landsberg am Lech
- Apoel Nicosia
- FC Ashdod
- FC Voluntari
- FC Dinamo Kiev
- SC Eltersdorf
- RSV 1819 Weyer
- Friesacher AC
- FC Nottingen
- SC Freiburg II
- SSV Pachten
- VFB Dillingen
- CS Gaz Metan Medias
- Charlton Athletic
- AZSV
- De Graafschap
- SV Rugenbergen 1925
- Altonaer FC Von 1893
- DJK Bad Homburg
- Schwarz Weiss Alstaden
- SV St.johann/Haide
- TUS Bad Waltersdorf
- St. Gallen II
- FC Wil 1900 2
- Hamilton Academical FC
- Fairford Town FC
- Gloucester
- CR Vasco da Gama RJ
- CD Liberal
- Corinto FC
- Vila Nova FC GO
- Seleccion Afe
- Scunthorpe United
- Al Wahda FC
- Middlesbrough
- AS Beziers
- Nimes Olympique
- FK Ural Yekaterinburg
- SV Eltendorf
- SV Alemannia Haibach
- FSV Hollenbach
- FC Oberneuland
- SC Team Wiener Linien
- SV Austria Salzburg
- SV Sigless
- Bad Sauerbrunn
- Su Rebenland
- SV Lannach
- Ross County FC
- USV Mettersdorf
- Allerheiligen
- SC Landskron
- TSG Backnang
- Fleetwood Town
- Wrexham
- Truro City
- Taffs Well
- Cardiff City
- Swindon Supermarine
- Bowers & Pitsea FC
- Colchester United
- Wimbledon
- Brentford
- Bracknell Town FC
- Wealdstone
- FC Shirak Gyumri
- MSK Tesla Stropkov
- SK Bischofshofen
- Tsu Bramberg
- SC Cham
- FC Baden
- Juventus Zurich
- Aqvital FC Csakvar
- Mansfield Town
- Swansea City
- Wigan Athletic
- SV Sparta Lichtenberg
- Lincoln City
- Lincoln United FC
- SC Weiche Flensburg 08
- Yate Town
- Bristol Rovers
- Concord Rangers
- Millwall FC
- Parkgate
- Rotherham United
- Vpv Purmersteijn
- FC Volendam
- Faversham Town
- Gillingham FC
- Glenavon FC
- Ipswich Town
- Darlington FC
- Airbus UK Broughton
- Ilkeston FC
- Shildon AFC
- Cove Rangers FC
- Montrose FC
- Sevenoaks Town FC
- Dartford FC
- Spartans FC
- Barrow AFC
- Blackburn Rovers
- Kidsgrove Athletic FC
- Port Vale
- Bamber Bridge
- Preston North End
- Nantwich Town
- Crewe Alexandra
- Harlow Town FC
- Leyton Orient
- Dorking Wanderers
- East Grinstead Town
- FC Klingnau
- AFC Sudbury
- Chelmsford City
- Welwyn Garden City
- Luton Town
- Jersey Bulls FC
- Stevenage FC
- Cowdenbeath FC
- Hungerford Town
- Coleraine FC
- Herne Bay FC
- Maidstone United FC
- Haringey Borough FC
- St Albans City
- Leamington FC
- Coventry City
- Gainsborough Trinity
- Hemsworth MW
- Bradford Park Avenue AFC
- Cleethorpes Town FC
- Grimsby Town
- Fraserburgh
- Newmarket Town
- Braintree Town FC
- Sileby Rangers FC
- Northampton Town
- Dornbirn
- Boreham Wood FC
- Arsenal Xi
- Halesowen Town FC
- Solihull Moors
- Greenock Morton FC
- Chester FC
- Wigan Athletic
- Guiseley AFC
- Bradford City
- HSC Hannover
- Bromley
- Fulham XI
- Margate FC
- Welling United
- Brighouse Town
- Farsley Celtic FC
- Folkestone Invicta
- Dover Athletic
- Walsall
- Vroomshoopse Boys
- FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
- Madese Boys
- AS Nancy
- Hvv Laakkwartier
- US Avranches
- Fupa Allstars Rheinhessen
- Paris FC
- Valenciennes FC
- SV Linx
- Schagen United
- AZ Alkmaar
- AS Monaco FC
- Club Olimpia
- Club Atletico Rosario Central
- Goias EC GO
- Racing Club Montevideo
- Cruz Azul
- Mazatlan FC
- Atletico Lanus
- CSD Coban Imperial
- Adr Jicaral
- SV Lippstadt 08
- Holstein Kiel II
- Chapecoense SC
- Operario Ferroviario EC PR
- Everton FC
- Oxford United
- FC Nosta Novotroitsk
- Londrina EC PR
- OGC Nice
- AEK Athene
- Asco ATSV Wolfsberg
- KAC 1909
- FK Proleter Novi Sad
- HSV Klagenfurt
- ASK Klagenfurt
- Cinderford Town AFC
- Hereford FC
- Wimborne Town
- Weymouth FC
- Accrington Stanley
- FC Bansko
- FK Hebar Pazardzhik
- SC Braga
- Varzim SC
- Caen
- Hapoel Jerusalem FC
- Hapoel Tel Aviv FC
- LOSC Lille
- USL Dunkerque
- US Creteil-Lusitanos
- Auxerre
- Greifswalder FC
- Pau FC
- Ajaccio
- Stade Lavallois
- FC Augsburg
- FC Gundelfingen
- Union Sint-Gillis
- Maccabi Tel Aviv FC
- Fortuna Dusseldorf II
- FC Widnau
- ASV Drassburg
- Le Mans
- Oedt
- FC Stadlau
- Toulouse FC
- FC Rukh Lviv
- Hull City
- Rossington Main
- Doncaster Rovers
- Portimonense SC
- Shrewsbury Town
- Sheffield Wednesday
- SC Toulon
- Tiverton Town
- Grantham Town
- Dulwich Hamlet
- Plymouth Argyle
- FC St Mirren
- Newquay AFC
- Wingate & Finchley
- AFC Fylde
- Oxford City
- Falkirk FC
- FC United of Manchester
- Morecambe FC
- Dagenham & Redbridge FC
- Slough Town
- Eastleigh
- Carlisle United
- Chorley FC
- Ebbsfleet United FC
- Billericay Town
- Southend United
- Bristol City